יצירת פרטי לבוש

מקש ימני על הדמות, בחירה ב Appearance וב- Edit Outfit. בחירה במפתח הברגים ליד הפריט אותו רוצים לעצב וכניסה לאזור בו ניתן לעצב.

 

 

 

 

 

מעבר על האפשרויות ויצירת הפריט הרצוי. במידה ורוצים לעצב בגד שמעליו יש בגד אחר, לדוגמא חולצת בסיס שיש מעליה ג'קט, יש להוריד את הג'קט ורק אז לעצב את חולצת הבסיס. לאחר סיום העיצוב יש כמובן לשמור.

החלפת בגדים להופעה שנשמרה

ישנן שתי אפשרויות על מנת להחליף להופעה שנשמרה:

  1. כניסה למזוודה תחת Outfit ובחירה ב replace current outfit

 

 

 

2. מקש ימני על הדמות, בחירה ב Appearance וב- Edit Outfit, ולחיצה על החץ שמאלי ליד  המלל למעלה של Edit Outfit. בחירה ב outfit המתאים ובחירה ב כפתור wear שנמצא למטה  מצד ימין.

 

 

 

 

 

 

שמירת הופעה

ניתן לשמור את סט פרטי הלבוש שאנו לובשים ברגע נתון ולהגדירם כהופעה על מנת שנוכל ללבוש אותם בעתיד. מקש ימני על הדמות ובוחרים ב Appearance וב- Edit Outfit. בתחתית המסך שומרים את התלבושת. ניתן לבצע שינוי על תלבושת קיימת על ידי save או שמירה של תלבושת חדשה על ידי save as.

 

החלפת פריט לבוש

בתוך המזוודה מאתרים את תיקיית הלבוש שהורדנו וגוררים תחת Clothing. בוחרים את הפריט המבוקש ועל ידי לחיצה כפולה לובשים את הפריט. על ידי לחיצה כפולה נוספת ניתן להוריד את פריט הלבוש.

החלפת בגדים מלאה – מתחילים

נכנסים לחנות הבגדים ב Eureka World Center (יש חנות של נשים וחנות של גברים).

בוחרים את הדמות שמוצאת חן ולוחצים על הלחצן השמאלי. מתקבלת הודעה

בה אנו נשאלים האם לקבל את האובייקטים ששייכים לדמות ומחליטים האם לקבל או לא. ברגע שמקבלים את הבגדים הם נכנסים למזוודה. במזוודה בעזרת קליק ימני בוחרים Replace Current Outfit.

החלפת בגדים

ישנן מספר אפשרויות החלפת בגדים:

  • החלפת תלבושת שלימה
  • הורדת/הוספת פריט בודד.
  • עיצוב פרטי הלבוש