יצירת פרטי לבוש

מקש ימני על הדמות, בחירה ב Appearance וב- Edit Outfit. בחירה במפתח הברגים ליד הפריט אותו רוצים לעצב וכניסה לאזור בו ניתן לעצב.

 

 

 

 

 

מעבר על האפשרויות ויצירת הפריט הרצוי. במידה ורוצים לעצב בגד שמעליו יש בגד אחר, לדוגמא חולצת בסיס שיש מעליה ג'קט, יש להוריד את הג'קט ורק אז לעצב את חולצת הבסיס. לאחר סיום העיצוב יש כמובן לשמור.

החלפת בגדים להופעה שנשמרה

ישנן שתי אפשרויות על מנת להחליף להופעה שנשמרה:

  1. כניסה למזוודה תחת Outfit ובחירה ב replace current outfit

 

 

 

2. מקש ימני על הדמות, בחירה ב Appearance וב- Edit Outfit, ולחיצה על החץ שמאלי ליד  המלל למעלה של Edit Outfit. בחירה ב outfit המתאים ובחירה ב כפתור wear שנמצא למטה  מצד ימין.

 

 

 

 

 

 

שמירת הופעה

ניתן לשמור את סט פרטי הלבוש שאנו לובשים ברגע נתון ולהגדירם כהופעה על מנת שנוכל ללבוש אותם בעתיד. מקש ימני על הדמות ובוחרים ב Appearance וב- Edit Outfit. בתחתית המסך שומרים את התלבושת. ניתן לבצע שינוי על תלבושת קיימת על ידי save או שמירה של תלבושת חדשה על ידי save as.

 

החלפת פריט לבוש

בתוך המזוודה מאתרים את תיקיית הלבוש שהורדנו וגוררים תחת Clothing. בוחרים את הפריט המבוקש ועל ידי לחיצה כפולה לובשים את הפריט. על ידי לחיצה כפולה נוספת ניתן להוריד את פריט הלבוש.

החלפת בגדים מלאה – מתחילים

נכנסים לחנות הבגדים ב Eureka World Center (יש חנות של נשים וחנות של גברים).

בוחרים את הדמות שמוצאת חן ולוחצים על הלחצן השמאלי. מתקבלת הודעה

בה אנו נשאלים האם לקבל את האובייקטים ששייכים לדמות ומחליטים האם לקבל או לא. ברגע שמקבלים את הבגדים הם נכנסים למזוודה. במזוודה בעזרת קליק ימני בוחרים Replace Current Outfit.

החלפת בגדים

ישנן מספר אפשרויות החלפת בגדים:

  • החלפת תלבושת שלימה
  • הורדת/הוספת פריט בודד.
  • עיצוב פרטי הלבוש

תקשורת בין אווטארים

ניתן לתקשר עם חברים ועם אווטארים שנמצאים בסביבתך:

  • עם חברים – ע"י איקון שיחה בתחתית מצד שמאל ובחירת החבר איתו רוצים לדבר.
  • עם אווטארים בסביבה – ע"י כתיבה בתיבת טקסט בתחתית מצד שמאל.

חברים

ניתן ליצור חברים בעולם. ניתן לראות סטאטוס של חברים וכן להזמין אותם להצטרף למקום בו אתה נמצא. על מנת לבקש חברות מאווטאר אחר יש ללחוץ עם העכבר הימני על הדמות אותה רוצים. נפתח תפריט גלגל ובו יש לבחור Add ואז As Friend. מתקבלת הודעה ובה רשום הודעת ברירת המחדל שתשלח לחבר: Would you be my friend?. ניתן לשנות את הנוסח על ידי הקלדת מלל חופשי. ההודעה תשלח והחבר יקבל הודעה בה הוא צריך לאשר את החברות. לאחר האישור, מבקש החברות מקבל הודעה כי החברות אושרה.

שיוך אווטאר לקבוצה

אווטאר יכול להשתייך לקבוצה  אחת או יותר. לדוגמא קבוצת חברים, קבוצת נבחרת, כיתה, מדריכים ועוד. ניתן ליצור קבוצה ולהזמין אליה משתמשים. על מנת ליצור קבוצה נכנסים ל comm ובוחרים groups. בוחרים create ונותנים שם לקבוצה. לאחר שהקבוצה קיימת ניתן להזמין דמויות לחבור לקבוצה על ידי invite ועל ידי הקשה של חלק משם הדמות ניתן למצוא אותו, לבחור ותשלח לו הודעה שבה הוא נשאל האם רוצה להצטרף לקבוצה. ברגע שמאשר הוא משויך לקבוצה.

שיוך לקבוצה מתבטא ביכולת להסתובב וליצור באזור שלקבוצה יש הרשאה ליצור, וגם אפשרות לשלוח הודעות ולהזמין דמויות מהקבוצה. בנוסף, ניתן לעשות share לאובייקט לקבוצה ואז ניתן לעבוד על אותו אובייקט.

 

אווטאר

אווטאר הוא דמותו של השחקן בעולם הווירטואלי, במקרה זה ב Eureka World. לכל אווטאר בעולם יש מראה הנבחר ונבנה על ידי המשתמש הכולל: שיער, ביגוד, נעליים, פרטי לבוש נוספים, צבע שיער, צבע עיניים, רוחב הגוף ועוד. ניתן לבחור דמויות מוכנות וכן להרכיב דמויות באופן עצמאי. הסבר מפורט על בניית האווטאר בהמשך.