שיתוף פעולה עם בתי ספר בחו"ל

שיתוף פעולה עם בתי ספר בארץ

פלטפורמת יוריקה

מודל עירוני - ת"א, חולון, חיפה

השתלמויות מורים         
שיתוף פעולה עם בתי ספר בחו"ל

שיתוף פעולה עם בתי ספר בארץ

פלטפורמת יוריקה

מודל עירוני - ת"א, חולון, חיפה

השתלמויות מורים         
0506-402800

יסודות התכנות ופיתוח אפליקציות

הכרת עקרונות התכנות זהו נדבך חשוב והכרחי בלימודים הטכנולוגיים במאה ה21. היכולת לעמוד בקצב הטכנולוגי המואץ מדי שנה, תלויה, בין השאר, ביכולת להכשיר אנשי מדעי המחשב ברמה גבוהה אשר ישמרו על היכולות לפרוץ גבולות ולהתמודד עם אתגרים חדשים.
כיצד בונים תוכנה? מהו קלט פלט, תנאי ומשתנה? אלו הם מושגים הכרחיים בשפת הפיתוח בין אם הנך מתעתד להפוך את התכנות למקצוע עיקרי ובין אם הנך מתעניין באחד העולמות הקשורים לעולם הפיתוח.
לימוד עקרונות התכנות חובק בתוכו  תחומים דעת רבים החל מהכרת שפת התכנות דרך חשיבה לוגית ודרכי איתור תקלות וכלה בלמידה על טכניקות תכנון ועבודת צוות.

עקרונות התוכנית

חשיבה לוגית
עבודה בשפת תכנות מחייבת חשיבה לוגית והכרת המושגים הבסיסיים של תרשימי זרימה, שפת הלוגיקה "וגם" "או" "אמת" "שקר".  במהלך ניתוח הפרויקטים, הגדרת המוצר וכתיבת הפרויקט יפתח התלמיד את יסודות החשיבה הלוגית.

עקרונות התכנות
הבנת יסודות התכנות הינו אבן יסוד בהבנת העולם המודרני, הסובב אותנו, ומהווה תשתית להבנה של חלקים רבים מכלי המחקר הסובבים אותנו כיום. השימוש בתוכנית זו תעניק את ההבנה הבסיסית של יכולות אלו. עבודה עם משתנים, תנאים ולולאות, הכנסת רשומות לבסיס נתונים וכד'.

חשיבה יצירתית
עולם המחשבים מאפשר חשיבה יצירתית ומימוש פתרונות כיד הדמיון ויצירתיותו של התלמיד. השימוש בכלי תוכנה מאפשר להטמיע טכניקות המעודדות חשיבה יצירתית והתמודדות עם קשיים ואתגרים במהלך הפיתוח.

עבודת צוות
על כל פרויקט יעבוד צוות של תלמידים הכולל מעצב גראפי, מתכנתים, מנהל פרויקט ומנהל שיווק תכנון פרויקט. כל פרויקט ובפרט פרויקטים בתחום התוכנה, על מנת להצליח מחייב תכנון, מיפוי הסיכונים ובניית לוחות זמנים לביצוע.

צור קשר

 
כל הזכויות שמורות ליזמי התקשוב 2017